Collection: Individual Cuts
-
Sold outT-Bone/Porterhouse (NY+Filet)
Regular price From $59.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $59.00 USDSold out -
Sold outFajita Meat
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.00 USDSold out -
Local Honey
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $6.00 USD -
Short Ribs
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.00 USD -
Dog Treats
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $15.00 USD -
Organic Whole Wheat Berries
Regular price From $19.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $19.00 USD -
Beef Back Ribs
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.00 USD -
Sold outTomahawk Ribeye Steak
Regular price From $59.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $59.00 USDSold out -
Organic Einkorn Pasta
Regular price $21.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $21.25 USD -
Tagge’s Jam
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.50 USD -
Denver Steak
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.00 USD -
Soup Bones
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Organic Einkorn Flour
Regular price From $25.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $25.00 USD
Keep Exploring
-
Hand-Blended Dry Rub
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $12.00 USD -
10 lb Family Starter Box
Regular price $179.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $179.00 USD